Charm me!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Charm me!

akik a világegyetemet kérik játszótérnek...
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
The Staff

Chanel Boss

Quinn Callahan
chat
Matthew Callahan ~ The timemanipular Kap210
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (21 fő) Hétf. Május 20, 2013 7:21 pm-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» Prison
Matthew Callahan ~ The timemanipular EmptyVas. Aug. 11, 2013 7:19 pm by Vendég

» Teen Wolf -
Matthew Callahan ~ The timemanipular EmptyVas. Júl. 28, 2013 2:28 pm by Vendég

» Budapesti Magángimnázium
Matthew Callahan ~ The timemanipular EmptyKedd Júl. 02, 2013 11:21 am by Vendég

» Szólánc
Matthew Callahan ~ The timemanipular EmptyKedd Jún. 11, 2013 8:24 pm by Kendall Stone

» My life arts
Matthew Callahan ~ The timemanipular EmptyKedd Jún. 11, 2013 1:10 pm by Vendég

» What the hell? - Kennedy & Kendall
Matthew Callahan ~ The timemanipular EmptyHétf. Jún. 10, 2013 7:45 pm by Kendall Stone

» Total Recall
Matthew Callahan ~ The timemanipular EmptySzomb. Jún. 08, 2013 4:53 pm by Quinn Callahan

» Aláírás/ avatar kérése
Matthew Callahan ~ The timemanipular EmptyHétf. Jún. 03, 2013 9:15 am by Chanel Boss

» Melyik dalból idéztem?
Matthew Callahan ~ The timemanipular EmptyCsüt. Május 30, 2013 6:28 pm by Hurricane Lewen

Design By
A Charm Me! oldal kinézetét Chanel Bossnak és Quinn Callahannak köszönhetjük! A kódok és a képek az oldal tulajdonában állnak, lopás esetén harapunk!

 

 Matthew Callahan ~ The timemanipular

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Matthew Callahan
rare man
rare man
Matthew Callahan


Hozzászólások száma : 1
Join date : 2013. May. 19.
Age : 45

Matthew Callahan ~ The timemanipular Empty
TémanyitásTárgy: Matthew Callahan ~ The timemanipular   Matthew Callahan ~ The timemanipular EmptyHétf. Május 20, 2013 10:29 pm


Matthew Callahan


1979., február 15.• 34 • I'm a rare man • play by: Jeremy Renner

• BELSŐ LEÍRÁS
Nyugodt, kiszámítható jellem.
Nehéz kihozni a sodrából, de ha sikerül, tombol, akár a hurrikán. Nyugodtságát másokra is képes átragasztani, olyan, akár egy terapeuta.
Fél a képességét használni, normális emberi életet akar élni a mutánsoké helyett.
Tipikus aggódó testvér, aki bármit megtenne egyszem húgáért, és a bármi alatt mindent kell érteni.
Akár meg is halna érte.
A különleges képességénél fogva manipulálja az időt kénye kedvére, de ezzel nemigen kérkedik.
Csendes típus, aki csak akkor szólal meg, ha szükségét érzi, vagy ha kérdezik; ami nem fordul elő gyakran, mássága miatt.
Nem reklámozza biszexualitását, mert ezért kinézik a tömegből.
Gyűlöli a feltűnést, szeret meghúzódni a csendes sarkokban, vagy az otthonában, a kis foteljában egy könyvet szorongatva.
Egyszerű életet akar élni, egy eldugott telken, az Isten háta mögött három köpésnyire, a képességét kizárva a gondolatai közül.
A húga az egyetlen olyan ember a világon, akiért feláldozná az elveit, feladná azt, ami van. Gyűlöl szerelmes lenni, gyűlöli azt, ami. Komplexusok százait tudja magánál, a kisebbségi az, ami túlteng benne dögivel.
Nem jár el könnyen a keze, senkit nem tud megütni, még ha alapos okot is ad rá az illető. Nehezen kihasználható, mert hamar átlát a szitán, és ennek köszönhetően van kevés "barátja".
Magányos farkas típus, nehezen enged magához közel embereket. Igazából a húgán kívül nincs is olyan ember, aki közel állna hozzá.
A Charm me lányait szánja, amiért ilyen életet élnek, ilyen csapodár, ilyen kiszolgáltatott életet; de gyakran azt kívánja, bár nőnek született volna, és most nem lenne ilyen nehéz az élete.
Mivel a férfiakhoz is vonzódik, ezért nemigen mer bárkire is nézni, nem él szexuális életet, mert úgy érzi, Londonban megvetik a kettős mércét.
Mikor kiderült mássága, sokáig volt depressziós emiatt, és az öngyilkosságot fontolgatta már, de mára ezt elvetette.
Erős jellem, megingathatatlan az elhatározásaiban, hiába vannak komplexusai.
Amit célul kitűz magának, azt el is éri, bármit is kell áldoznia érte.
Sosem törtet, inkább harcol; harcol a jogaiért, az elismerésért, és a szenvedélye nem ismer határokat.



My story...


Charm me.
Egy épület, benne sok-sok ribanccal, akik először a szüzességüket, majd a fiatalságukat adják el a testi élvezetekért.
Mi értelme ennek? Mi értelme annak, hogy kéjsóvár nőkké lesznek a bent dolgozók?
Ez egy kupleráj. Egy szánalmas kupleráj.
Anyánkról sem vagyok más véleménnyel. Ha ő nem lett volna az, ami, most én se lennék az, ami.
Különleges képességű férfi, aki bujdokol, aki képtelen használni a képességét félelem nélkül. Gyűlölöm azt a tudatot, hogy nem tudok úgy élni, mint mások. Nem tudok rendesen élni, mert ki tudja, mikor használom a tudtomon kívül az időt, és esetleg visszautazok a második világháború időszakába, mikor az ágyúk dörögnek, a géppuskák karattyolnak, és a németek üvöltenek a vérveszteségtől.
Kétségbeesett sóhajt hallatok, ahogy elsétálok egy olyan ember mellett, aki hajdanán a barátom volt, mielőtt kiderült, hogy a férfiakhoz is vonzódom.
Na, igen. A másik rossz. A rossz, amiért engem ki kell nézni a tömegből. A rossz, amiért nem élhetek teljes életet.
Elfog az irigység a többi ember iránt. A többi ember nem birtokol különleges képességet. Legalábbis nem az összes.
A többi ember képes teljes életet élni, zavartalanul, patyolattiszta múlttal.
Az én múltam sötét.
Hiába voltam, vagyok és leszek nyugodt, volt az életemnek egy olyan szakasza, amire nem vagyok büszke.
Érzed, ahogy az egész világ remeg?
Széthullok belülről


Rablások, árulás, gyilkosság.
Öltem azért, hogy legyen miért élnem. Ez egy sötét időszak.
Akkor volt az a majdnem végzetes vita köztem és a húgom közt. Elszöktem hazulról, és majdnem másfél évig loptam, csaltam, hazudtam, hogy megélhessek.
Egy darabig drogoztam is, és ezért ölnöm kellett. Mindent megtettem, hogy anyaghoz juthassak.
Ezért lehetett az, hogy egyszerre mindkét nem érdekelni kezdett.
Mindenkivel lefeküdtem, aki csak kérte. Mindenkit kielégítettem, aki parancsolta, hogy aztán megkapjam a nekem járó adagot.
Persze, volt, aki átvágott. Az ilyen embereket öltem meg végső kétségbeesésemben.
Depressziós voltam, kétségbeesett és elszánt is egyben. Gyakran nem tudtam, hol a határ egészséges pszichózis és beteges addikció között.
Volt, hogy pusztán megszokásból öltem. Egyszer elkaptak, amint a bűnhelyszínen trappoltam fel s alá, de valahogy kimagyaráztam magam.
Mindig tisztán dolgoztam, még a narkó hatása alatt is. Mindig volt annyi eszem, hogy kesztyűt és sapkát húzzak az esetleges nyomok elpottyantása védelmében, és így szinte feddhetetlen voltam.
De mára leszoktam róla.
Fogalmam sincs, hogyan, de leszoktam. Már nem vagyok a drog rabja, és a kapcsolatunk is régi Quinnel.
Szerintem a drogügyeimről máig nem tud.
Másfél évig drogoztam csupán, akkor is csak ritkán, és lehet, hogy ez áll a háttérben, hogy olyan könnyen magam mögött hagyhattam.
Sötét, fekete időszak volt. Nem is tudom, hogy éltem túl.
Végül visszamentem, és én kértem bocsánatot a húgomtól. Nem tudom már, ki volt a hibás. Nem is akarom tudni. Nem akarom tudni.
Nem akarom újból átélni.
Gyerekként is sokat veszekedtünk, de többnyire nevetéssel zárult ez az egész hajcihő. Akkor majdnem megütöttem. Majdnem vér folyt.
Hogy min kaptunk össze?
Fogalmam sincs. Csak a kiabálásra, az őrjöngésre emlékszem. A kiváltó ok már homályos. És nem akarom kideríteni. Nem akarom, hogy ismét át kelljen élnem a dobálózást, a gyilkos pillantásokat és az őrült csomagolást.
A bujdosást, a gyilkolást, melyet az életbenmaradás váltott ki belőlem.
Embereket öltem, hogy anyaghoz és pénzhez juthassak.

Most már tiszta vagyok. Tiszta a lelkiismeretem, a szervezetem és az elmém. Mindenem tiszta.
Már nem anyagozok, és az, ami a múltamat még megtestesíti az emlékeimben, a kettős mérce.
A kettős mérce, amiért kinéznek a tömegből. Nem tudok már elszakadni ettől. Soha, soha, soha, soha.
Nem is akarok. Néha nem bánom azt, hogy mind a két nemhez vonzódom.
Van abban valami varázsos, ahogy felrúgom Isten szabályait. Nem vagyok egy lázadó természet, de ez... Ez mindent megér.
Rosszul érzem magam amiatt, hogy mindkettő nemet szeretem, szerelmes vagyok beléjük, de... Egyszerűen már nem akarok változtatni.
Már nem.
Emlékszem, mikor görcsösen dacoltam a gondolat ellen, hogy egy férfi gyűrjön maga alá. Dühöngtem, ha egy férfi ért hozzám szexuális célzattal, de mára... Mára már leküzdöttem a dacolást, megtanultam elfogadni azt, ami vagyok.
Úgy érzem, más választásom nincs.
Vissza az elejére Go down
Quinn Callahan
admin/ special bitch
admin/ special bitch
Quinn Callahan


Hozzászólások száma : 23
Join date : 2013. May. 12.

Matthew Callahan ~ The timemanipular Empty
TémanyitásTárgy: Re: Matthew Callahan ~ The timemanipular   Matthew Callahan ~ The timemanipular EmptyHétf. Május 20, 2013 10:47 pm





Elfogadva!

Hát szia bátyus!Very Happy
Úristen.
Fantasztikus volt. Nagyon jól bánsz a szavakkal, élvezet volt olvasni minden egyes részletet. Nagyon tetszett.
Nem is tartalak fel.
Nyomás foglalózni, aztán pedig játszani. Razz

Vissza az elejére Go down
 
Matthew Callahan ~ The timemanipular
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Charm me! :: characters :: rare men-
Ugrás: