Charm me!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Charm me!

akik a világegyetemet kérik játszótérnek...
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
The Staff

Chanel Boss

Quinn Callahan
chat
kennedy adams Kap210
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (21 fő) Hétf. Május 20, 2013 7:21 pm-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» Prison
kennedy adams EmptyVas. Aug. 11, 2013 7:19 pm by Vendég

» Teen Wolf -
kennedy adams EmptyVas. Júl. 28, 2013 2:28 pm by Vendég

» Budapesti Magángimnázium
kennedy adams EmptyKedd Júl. 02, 2013 11:21 am by Vendég

» Szólánc
kennedy adams EmptyKedd Jún. 11, 2013 8:24 pm by Kendall Stone

» My life arts
kennedy adams EmptyKedd Jún. 11, 2013 1:10 pm by Vendég

» What the hell? - Kennedy & Kendall
kennedy adams EmptyHétf. Jún. 10, 2013 7:45 pm by Kendall Stone

» Total Recall
kennedy adams EmptySzomb. Jún. 08, 2013 4:53 pm by Quinn Callahan

» Aláírás/ avatar kérése
kennedy adams EmptyHétf. Jún. 03, 2013 9:15 am by Chanel Boss

» Melyik dalból idéztem?
kennedy adams EmptyCsüt. Május 30, 2013 6:28 pm by Hurricane Lewen

Design By
A Charm Me! oldal kinézetét Chanel Bossnak és Quinn Callahannak köszönhetjük! A kódok és a képek az oldal tulajdonában állnak, lopás esetén harapunk!

 

 kennedy adams

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Kennedy Adams
rare man
rare man
Kennedy Adams


Hozzászólások száma : 2
Join date : 2013. May. 21.
Tartózkodási hely : london

kennedy adams Empty
TémanyitásTárgy: kennedy adams   kennedy adams EmptyKedd Május 21, 2013 1:39 pm


Kennedy Adams


1992. július 8. • 20 év • i'm a rare man • harry styles

• BELSŐ LEÍRÁS
Három szóval tudnám igazán jellemezni magam: egoista, bunkó, beképzelt.
Igen, egoista, mert tisztában vagyok a tulajdonságaimmal, habár sokak szerint le kellene állnom a saját magam sztárolásával, de nekem ez egyszerűen nem megy. Sok ember önbizalom hiányban szenved, ami szerintem felettébb szörnyű és segíteni kellene rajtuk, de én nem ilyen vagyok. Lehet egy idő után nagyon sok ebből a tulajdonságomból, de nem tehetek róla. Egyszerűen már nem tudok róla leszokni, nekem ez így van jól, ahogyan van.
Bunkó, mert nem bírom a szerencsétlen, vagy csak az egyszerűen irritáló embereket. Általában egy szép – na jó inkább csúnya – beszólással illetem meg őket. Nem bírom ha valaki az orrom előtt csinálja ezeket a dolgokat, a falra tudok tőlük mászni, de hát ez van. Próbáltam már tenni ellene, de nem igazán ment, viszont, akiket kedvelek azokkal kedves is tudok lenni. Vagy nem, majd kiderül.
Beképzelt, mert amellett, hogy a külsőmmel jóban vagyok a belsőmmel sincsen semmi problémám. A suliban általában jól tanultam, így minimum négyesre meg volt az anyag, azaz a jegyeimmel nem voltak gondok, ami meglökte az önbizalmam ezzel elősegítve a kialakulását e szerintem szép, mások szerint már – már idegesítő tulajdonságomnak. Na, de ez van ezt kell szeretni. Bármi lesz a jövőben nem hiszem, hogy e három már lételememmé vált tulajdonság valaha is eltűnik. Ne próbálj megváltoztatni!




My story...


Születésemtől fogva Londonban élek, de 1992 óta nagyon sok minden megváltozott. Régebben ha kimentem az utcára kedves, barátságos emberekkel találtam szemben magam, akik mindig segítettek a kicsi Kenny- nek, de ma már ez egyáltalán nem így van. Minden megváltozott, de lehet csak én érzem így, mert akkor még kicsi voltam. Furcsa nekem ez a feszengés, ami az embereket jellemzi, de tudom mi a bajuk, mert én is nyakig benne vagyok a dologban. Régen nem fogtam fel még mikor megtudtam, és nem is igazán foglalkoztam vele, mert feleslegesnek tartottam. Van egy úgy nevezett egylet, melynek létezéséről már kiskorom óta tudok. Anyukám oszlopos tagja volt, illetve még mai napig az. Olyan emberek kerülnek ide, akik valamilyen különleges képességgel bírnak. Hallottam róluk pletykákat, amik mivel itt élek tudom róluk, hogy teljes mértékben igazak. Már meg sem próbálom őket letagadni, de jól tudom a kívülállóknak, azaz a normális embereknek muszáj azt mondanom, hogy fogalmam sincs miről beszélnek, és hagyják a hülyeségeiket, de ez akkor is fura. Sokszor kiszeretném magamból beszélni ezeket a dolgokat, de egyszerűen nem megy, képtelen vagyok rá, meg amúgy is ha megindulna nálam szó fosás biztosan nagy következményekkel járna és ahhoz nekem semmi kedvem. Nem akarom a Charm me! tagjaitól azt hallani, hogy milyen szar vagyok, mert ha belegondolok a nagy részük olyan jó nő, amilyeneket még életemben nem láttam, és az a furcsa, hogy akármennyire is undorodom a gondolattól, de anyukámat is ebbe a csoportba lehet sorolni, mert igen valóban jól néz ki. Fiatalon szült engem, ha jól tudom a tizennyolcadik életévét sem töltötte be, de szeretet teljesen nevelt fel. Öt éves voltam, mikor rájöttem a titkára, melyet mindaddig titkolt előlem. Meg akart védeni, nem akarta, hogy belegabalyodjak a dolgok sűrű hálójába, pedig ha nem láttam volna azt a pillanatot biztosra veszem még ma sem tudnám mi a helyzet vele és azt hinném teljesen normálisak vagyunk, pedig ez egyáltalán nem így van. Mások vagyunk, mint a többi ember és pont ezért tartozunk a Charm me! csoportba, szervezetbe, egyletbe ki hogyan nevezi. Anyának akkor uszonya nőtt, de velem ilyen még sosem volt, sőt nem is észleltem azt, hogy másabb lennék, mint a többi velem egyidős srác. lehet az, hogy később jön majd elő rajtam a különleges képesség? Vagy én normális lennék? Nem értem miért van ez, de ki kell derítenem!
Vissza az elejére Go down
Chanel Boss
admin/ special bitch
admin/ special bitch
Chanel Boss


Hozzászólások száma : 24
Join date : 2013. May. 12.
Age : 32
Tartózkodási hely : Charm Me

kennedy adams Empty
TémanyitásTárgy: Re: kennedy adams   kennedy adams EmptyKedd Május 21, 2013 2:17 pm


Elfogadva!


Kennedy, Kennedy, Kennedy. Azt hiszem, téged szoktak seggfejnek hívni. Tisztában vagy a külsőddel, és még okos is vagy... Nem beszélve a különleges képességekről. Jobban kedvelem az ilyesfajta embereket, mint a tökéletes Edward Culleneket. Remélem tudod, hogy nagyon csesztetheted a férfitársaid csőrét... A nőknek pedig a fantáziáját. Az irományod remek volt, és megmosolyogtattál, talán mert kedvelem az olyan embereket, akik tisztán látják magukat. Szóval, nyomás foglalózni, és igazán érdekel, hogy mi lehet a különleges képességed!



Vissza az elejére Go down
https://charmme.hungarianforum.com
 
kennedy adams
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» What the hell? - Kennedy & Kendall

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Charm me! :: characters :: rare men-
Ugrás: