Charm me!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Charm me!

akik a világegyetemet kérik játszótérnek...
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
The Staff

Chanel Boss

Quinn Callahan
chat
phineas z. smiley - i'm not antisocial. social is anti me. Kap210
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (21 fő) Hétf. Május 20, 2013 7:21 pm-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» Prison
phineas z. smiley - i'm not antisocial. social is anti me. EmptyVas. Aug. 11, 2013 7:19 pm by Vendég

» Teen Wolf -
phineas z. smiley - i'm not antisocial. social is anti me. EmptyVas. Júl. 28, 2013 2:28 pm by Vendég

» Budapesti Magángimnázium
phineas z. smiley - i'm not antisocial. social is anti me. EmptyKedd Júl. 02, 2013 11:21 am by Vendég

» Szólánc
phineas z. smiley - i'm not antisocial. social is anti me. EmptyKedd Jún. 11, 2013 8:24 pm by Kendall Stone

» My life arts
phineas z. smiley - i'm not antisocial. social is anti me. EmptyKedd Jún. 11, 2013 1:10 pm by Vendég

» What the hell? - Kennedy & Kendall
phineas z. smiley - i'm not antisocial. social is anti me. EmptyHétf. Jún. 10, 2013 7:45 pm by Kendall Stone

» Total Recall
phineas z. smiley - i'm not antisocial. social is anti me. EmptySzomb. Jún. 08, 2013 4:53 pm by Quinn Callahan

» Aláírás/ avatar kérése
phineas z. smiley - i'm not antisocial. social is anti me. EmptyHétf. Jún. 03, 2013 9:15 am by Chanel Boss

» Melyik dalból idéztem?
phineas z. smiley - i'm not antisocial. social is anti me. EmptyCsüt. Május 30, 2013 6:28 pm by Hurricane Lewen

Design By
A Charm Me! oldal kinézetét Chanel Bossnak és Quinn Callahannak köszönhetjük! A kódok és a képek az oldal tulajdonában állnak, lopás esetén harapunk!

 

 phineas z. smiley - i'm not antisocial. social is anti me.

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Phineas Z. Smiley
hunter
hunter
Phineas Z. Smiley


Hozzászólások száma : 3
Join date : 2013. May. 20.

phineas z. smiley - i'm not antisocial. social is anti me. Empty
TémanyitásTárgy: phineas z. smiley - i'm not antisocial. social is anti me.   phineas z. smiley - i'm not antisocial. social is anti me. EmptyKedd Május 21, 2013 5:21 pm


Phineas Zeppelyn Smiley


1977. július 23. • 36 • Hunter • Benedict Cumberbatch

• BELSŐ LEÍRÁS
Nem vagyok könnyű eset. Hatalmas falakkal vettem körbe önmagam, rettentő nehezen bízom meg az emberekben. Nem is kedvelem őket túlzottan, szeretem manipulálni őket, bár az érzelmek terén még van mit csiszolni rajtam, olykor könnyű zavarba hozni, olykor érzéketlen fatuskó vagyok. Néha rettentő gyerekes módon viselkedek, önző vagyok, arrogáns, nagyképű. Titkokkal bélelt, egyáltalán nem őszinte, idegborzolóan magabiztos. Ellenszenvem nem csak a nagyvilágra terjed ki, legfőképpen magam ellen fordul. Önutálat igen. Ez a jó szó. Kitartó vagyok, akár átgázolok rajtad is, ha az utamban állsz. De ellehet lágyítani, meg lehet győzni. Csak érvek kellenek.
De hogy valami pozitívat is mondjak, alaposnak mondom magam, és talán nem vagyok reménytelen eset, minden hájjal megkent alakoskodó, istenkomplexusos erkölcsi csődtömeg. Vannak pillanataim. Kevesen látják őket, de vannak. Mondtam, hogy falakat építek magam köré. Érdekes látni, ki olyan okos, hogy átmásszon rajtuk.



My story...



Először csak a hangod volt nekem. Abba a vakvilágba zárva, amit a gépek pittyegése, az orvosok az esetleges látogatók egyhangú moraja határolt, új ajtót nyitottál. Az első szavad, az első csepp esője a sivatagnak amibe hetek óta zártak.
Tétlenül, magatehetetlenül hevertem a párnák között, se könyv, se tévé nem enyhítette a magányomat, akik beszédbe próbáltak elegyedni velem, ápolók nem bírták sokáig. Szavaikra nem válaszoltam, így sodródtam egyre messzebb mindenkitől és mindentől. Nem is zavart különösebben, hozzákérgesedtem az egyedülléthez, nem akartam ezen változtatni. Tényleg nem.
- Jó napot.
Lehunyt szemeim felpattantak, vakon kerestem a hang forrását. Nem reménykedtem benne, hogy meglátlak, de ez volt az első, ösztönös reakció amit kiváltottál belőlem. A kíváncsiság.
- Jó napot. – válaszoltam én, hangom rekedtes volt, nem is az enyém. Nem ismertem fel. – Szomjas vagyok… -jegyeztem meg aztán. Gyerekes kívánság ébredt bennem. Foglalkozz velem. Velem, és csak velem. Ezért vagy itt. Miattam.
Önző? Az. Sosem tagadtam.
És te ott voltál. Minden kívánságát teljesítetted a betegnek, és bevallom, nálam rosszabb ápolt alig akad a világon. Alaposan próbára tettelek, és én mit adtam cserébe?
Gyakran morgást. Néhány rosszindulatú megjegyzést. Kérdéseket. Rólad, és mindig csak rólad. Többet akartam tudni, mint amennyit elmesélsz, mert az sírni valóan kevéske mennyiség.
De voltak perceink. Néha megbántottalak, de meg a számlámra felróható, hogy sikerül mosolyt csalnom az arcodra…kár hogy nem láthattam. Biztos voltam benne, hogy gyönyörű vagy. A nevetésed az volt. Szimfónia volt a szívszorongató sötétség legközepén, ahová magamat juttattam.
- Barna vagy? – kérdeztem egyszer. Fejem feléd fordítottam, vagyis abba az irányba, ahol a motozást hallottam.
- Nem. – mosolyogtál, hallottam a hangodon. Elképzeltelek, ahogy az infúziós csöveket igazgatod, néha rám sandítasz, talán meg is akad rajtam a pillantásod, hosszabb percekig is akár…
- Most engem bámulsz? – vigyorodtam el kajánul. Sejtettem a választ.
- Nem. Dehogyis. – gyors volt, mint a gyermeké, akit turpisságon kaptak.

Nehezen vettem a levegőt. Egész nap az érkezésedre vártam. Légcsövem összetapadt a szárazságtól, nyelvem kővé szikkadt, vesém porzott, éreztem ahogy a vér sűrűn, lustán áramlik az ereimben, szívva magába minden káros bomlásterméket, savakat, tápanyagot… Minden folyadék kiszivárgott, kipárolgott a pórusaimon. És te nem vagy itt.
Vádlón nyögöm a neved.
Azt a nevet amit te mondtál. Persze nem az igazit. Akkor még nem tudtam, hogy hamis személyazonossággal mutatkoztál be nekem a legelső alkalommal.
Lázam van. A műtétet is elhalasztották érte, heves tiltakozásom ellenére. Órák választottak el, hogy visszanyerjem szemem világát, és elestem tőle. Pedig egy karnyújtásnyira voltál tőlem, hogy lássalak.
Akkor még nem tudtam, hogy gyáva módon elszöktél.
Akkor még nem tudtam semmit. Amint ráébredtem hazugságodra, minden amit addig mondtál nekem, magadról az életedről, a múltadról hitelét vesztették. Lehet egy része igaz volt. Vagy az egész, de nem fogadtam el.
Többet nem találkoztunk.


Vissza az elejére Go down
Chanel Boss
admin/ special bitch
admin/ special bitch
Chanel Boss


Hozzászólások száma : 24
Join date : 2013. May. 12.
Age : 32
Tartózkodási hely : Charm Me

phineas z. smiley - i'm not antisocial. social is anti me. Empty
TémanyitásTárgy: Re: phineas z. smiley - i'm not antisocial. social is anti me.   phineas z. smiley - i'm not antisocial. social is anti me. EmptyKedd Május 21, 2013 5:37 pm


Elfogadva!


* becsukja a száját egy hangos csattanás kíséretében *
Ahogyan chatben mondtam neked, sajátos szóhasználatommal: istenkirályul írsz.
Az első mondat nem sokszor szokott érdekelni egy előtörténetben, viszont a tied azonnal felkeltette a figyelmemet, mint ahogyan az egész történeted is. Vajon ki lehet ez a lány? Csak a hangja maradt neked, ami segítségül szolgálhat. És igen, tényleg nem lehetsz könnyű jellem, de ezek szerint sikerült az ujjai köré csavarnia téged...
Nyomás foglalózni, és aztán vedd birtokba a játékteret!



Vissza az elejére Go down
https://charmme.hungarianforum.com
 
phineas z. smiley - i'm not antisocial. social is anti me.
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Charm me! :: characters :: hunters-
Ugrás: