Charm me!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Charm me!

akik a világegyetemet kérik játszótérnek...
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
The Staff

Chanel Boss

Quinn Callahan
chat
What's my name? - Betsy&Phin Kap210
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (21 fő) Hétf. Május 20, 2013 7:21 pm-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» Prison
What's my name? - Betsy&Phin EmptyVas. Aug. 11, 2013 7:19 pm by Vendég

» Teen Wolf -
What's my name? - Betsy&Phin EmptyVas. Júl. 28, 2013 2:28 pm by Vendég

» Budapesti Magángimnázium
What's my name? - Betsy&Phin EmptyKedd Júl. 02, 2013 11:21 am by Vendég

» Szólánc
What's my name? - Betsy&Phin EmptyKedd Jún. 11, 2013 8:24 pm by Kendall Stone

» My life arts
What's my name? - Betsy&Phin EmptyKedd Jún. 11, 2013 1:10 pm by Vendég

» What the hell? - Kennedy & Kendall
What's my name? - Betsy&Phin EmptyHétf. Jún. 10, 2013 7:45 pm by Kendall Stone

» Total Recall
What's my name? - Betsy&Phin EmptySzomb. Jún. 08, 2013 4:53 pm by Quinn Callahan

» Aláírás/ avatar kérése
What's my name? - Betsy&Phin EmptyHétf. Jún. 03, 2013 9:15 am by Chanel Boss

» Melyik dalból idéztem?
What's my name? - Betsy&Phin EmptyCsüt. Május 30, 2013 6:28 pm by Hurricane Lewen

Design By
A Charm Me! oldal kinézetét Chanel Bossnak és Quinn Callahannak köszönhetjük! A kódok és a képek az oldal tulajdonában állnak, lopás esetén harapunk!

 

 What's my name? - Betsy&Phin

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Betsy M. Doyle
special bitch
special bitch
Betsy M. Doyle


Hozzászólások száma : 4
Join date : 2013. May. 20.

What's my name? - Betsy&Phin Empty
TémanyitásTárgy: What's my name? - Betsy&Phin   What's my name? - Betsy&Phin EmptyCsüt. Május 23, 2013 10:39 pm

Visszatérni ide? Mintha megőrültem volna...de hiányzik a munkám és már nem fenyeget az a veszély, hogy bárki is leleplezzen. Hiányoztak ezek a falak, az ismerős arcok és mosolyok. És...még valaki.
Lépteim akaratlanul is a 15-ös kórteremhez visznek. Megállok az ajtóban. Az ágyon egy fiatal fiú fekszik, bizonyára a koponyája sérült, mert a kötés enyhén átvérzett. Nem mozog, csak pislog maga elé, valamiféle álomképeket üldözve a mennyezet fehérjében.
- Dorothy? - szólít meg egy kellemes női hang, s azonnal a tulajdonosa felé fordulok.
- Ana! - valamiféle ösztönnek engedve megölelem őt. Örülök neki. Olyan, mintha hazatérnék, s tudom, ez még tőlem is meglehetősen furcsán hangzik. Épp csak átölel, de érzem, hogy valami megváltozott, valami nem ugyanaz. Férjhez ment, nászút Görögországban, kiszőkített haj, de...ez nem minden. Egy új élet? Elmosolyodom, s valahogy kételkedni kezdek saját megérzéseimben, de Ana titokzatos mosolya minden elárul. Nem fogok faggatni.
- Annyi mindent szeretnék mesélni. Nem akartam elhinni, hogy visszatérsz! De most...most sajnos sietnem kell. - hadarja lelkesen, s már indul is a pult felé.
- Semmi gond, elég időnk lesz...- mosolygok utána, s tekintetem az üvegen át a fiúra vándorol. Valamiért deja vu érzésem támad. Akaratom ellenére is Ő jut eszembe. Lehunyom szemeimet, mélyet szippantok a folyosó jellegzetes atmoszférájából. Nem akarom felidézni...annyira tökéletesen különleges volt minden nap. Annyira más volt minden addiginál.
- Ki ő? - kérdezem végül, erőt véve magamon. Ana vállat von, hevesen pakolgat a pult mögött és hangosabban válaszol, mint az várható lett volna.
- A neve Eric. Autóbaleset. A bal lába lebénult és a koponyája is sérült. Egyébként kedves srác, csak kissé magának való. Nem érdekli semmi, fejen is állhatsz az ágya mellett. - nevet. Én nem tudok nevetni, de még csak mosolyogni sem. Hiányzik...most igazán hiányzik, s érzem minden kis emlékdarabkáját, ahogy előszivárognak a falak közül. Nem szabadna erre gondolnom. Ő egy vadász és én nem adom meg magam. A leghelyesebb döntés volt elszöknöm és újra megtenném. Miután Ana távozik, nehezen ráveszem magam, hogy belépjek a 15-ösbe. Mennyire szerettem ezt a számot, mennyire vártam minden nap, hogy itt lehessek...elhessegetem az emlékképeket és érzeteket.
- Jó estét! - köszönök, mire a fiú felém fordítja tekintetét. Nem szól semmit. Hát jól van...nehéz eset, majdnem annyira, mint Ő volt...de nem, mégsem. Senki sem olyan, mint Ő. - Szükséged van valamire? - kérdezem halkan, kedves, bátorító mosollyal, de semmi reakció. Nehézkes sóhajjal ülök le mellé a székre, s eszembe jut, a polc alá rejtett könyv, amiből Neki olvastam fel gyakran. Kiemelem onnan, s anélkül, hogy megkérdezném, akarja-e egyáltalán, olvasni kezdem az a bekezdést, amit először megpillantok, miután véletlenszerűen kinyitom valahol.
- Hirtelen mintha maga a levegő is megelevenedett volna, s dobogni kezdett volna, dobogni a vér fáradhatatlan ütemével. Ott fent, Malpaisban elkezdték verni a dobokat. Lábuk követni kezdte annak a rejtélyes szívnek az ütemét; meggyorsították léptüket. Útjuk a szakadék széléhez vezette őket. A nagy mesa-hajó oldalai föléjük tornyosultak, az ágyúk lőrései háromszáz láb magasságban.
Vissza az elejére Go down
Phineas Z. Smiley
hunter
hunter
Phineas Z. Smiley


Hozzászólások száma : 3
Join date : 2013. May. 20.

What's my name? - Betsy&Phin Empty
TémanyitásTárgy: Re: What's my name? - Betsy&Phin   What's my name? - Betsy&Phin EmptyHétf. Május 27, 2013 3:14 pm

Hetek teltek el azóta. Látásom visszanyertem, a kórházból is kiengedtek. Az egész hercehurcára csak a frontváltáskor sajgó bokám, a sántítást kiküszöbölendő járóbot emlékeztetett. Meg még valami. Valami tompa, de makacs fájdalom. Mintha mérget csöpögtetnének le a torkomon. Ciánt, arzént…valami lassan ölő, de érezhető lúgos löttyöt, ami élve rohasztja el mindenem.
A szokottnál is zárkózottabb lettem, a szokottnál is komorabb, gúnyosabb, ingerlékenyebb. Kevesebb megértést tanúsítottam mindenki iránt. Nem voltam elnéző, túlzásokba estem, és ezt még tetézte a semmittevés terhe is.
Ugyanis szabadságoltak. Amíg helyre nem jövök. Amíg száz százalékos nem leszek újra. De tombol bennem a düh, teret hódít magának az ideg, és ezt csak a munkám, a vadászat szenvedélye tudná lehűteni. Nem tudom megölni az indulataimat. Felemésztenek.
Most mégis az ismerős folyosókon bicegek keresztül. A csempe fényesre sikálva, fertőtlenítő, sóoldat, és gyógyszer szag. Fintorogva húzom fel az orrom.
Vizit. Türelmesen, combomnak támasztott mahagóni színű bottal a kezemben várom, hogy sorra kerüljek. Közönyösen tűröm, hogy az orvos végigmozgassa az ízületeimet, kikérdezzen, van-e panasza, használ-e a gyógyszer, milyen a közérzetem? Majd elküldjön röntgenre.
Szótlanul vetkőzök és öltözök.
Aztán eszembe jut. Nem tudom miért, félig akaratlanul, lépteimre nem figyelve indulok meg a 15. kórterem felé. Butaság, de hátha…
Az ajtótól pár méterre aztán megtorpantam. Ismerős szavak ütötték meg a fülem. Az ismerős szavakat pedig egy zsigerbemaróan ismerős hang olvasta fel.
Éreztem, hogy vesémből adrenalin választódik ki, pupilláim gombostűfejnyire szűkültek, szívem pedig heves lüktetésbe kezdett. Bordáim fogságában verdesett, ahogy a verebek rettegnek a kalitkában, amibe halálukig száműzik őket. Nagyot nyeltem, és homlokráncolva léptem be a terembe.
- Dorothy?
Hangom rekedt volt, és rettentő mély. Akárcsak a legelső alkalommal, megint nem is mertem meg. Az ismeretlen lány nekem háttal ült, egy fiúnak olvasott, aki a régi ágyamban feküdt.
Barna volt. Vállai kecses ívben görbültek, vékony volt, mondhatni vézna, de még így is gyönyörűnek láttam. Csak hazudott. Hazudott, alakoskodó, álnok nőszemély. Nem gyengülhetek el. Ha már megtaláltam…
- Te vagy Dorothy? – léptem közelebb. – Válaszolj! – hangom éles volt, és már ott voltam, a háta mögött. Nem vártam meg, hogy ő forduljon, én ragadtam meg a szék támláját és fordítottam úgy, hogy velem szembe kerüljön. Egészen közel hajoltam az arcához. Szemeim itták a vonásait, szemeiből kortyoltak, dühöm új lendületet vett.
Mégis, szinte erőszakkal fogtam vissza magam, nehogy végigsimítsak a tincsein… - Miért tűntél el? – kértem számon, szinte suttogva. Akármennyire igyekeztem, nem tudtam teljesen fogva tartani a csalódottságot, túlcsordult, és nyomokban előbukkant a tekintetemből, hangomból. Már látszanak a repedések a páncélomon.
Vissza az elejére Go down
Betsy M. Doyle
special bitch
special bitch
Betsy M. Doyle


Hozzászólások száma : 4
Join date : 2013. May. 20.

What's my name? - Betsy&Phin Empty
TémanyitásTárgy: Re: What's my name? - Betsy&Phin   What's my name? - Betsy&Phin EmptyHétf. Május 27, 2013 4:36 pm

Csupán egy pillanat műve. Úgy tör rám minden emlékkép, hogy alig észlelem az ágyon fekvőt. Képzeletben megint Ő van itt, képzeletben neki olvasok és ő csendesen hallgatja. Nem szól közbe, nem állít le. Sosem tette, csak akkor, amikor már végeztem. Azt hiszem, szerette a hangom. Annyira egyedül volt...néha mégis olyan undok, hogy legszívesebben hozzávágtam volna valami...puhát. Csak miután végzek, akkor szólít meg, a nevemen, amit én találtam ki és annyira bizonytalanul...a képzelet különös játéka.
- Mit szeretnél? - kérdezem alig hallható lágysággal, s lehunyom szemeimet. Mintha itt lenne, mintha valóságos lenne ez a hang. Oly sokszor hallottam, minden egyes nap, hogy egészen beleivódott csontjaimba, elmémbe, talán a vénáimba is. De akkor...hangjának követelő élére felrévedek, szemeim kinyílnak, s mozdulatlanná dermedek. Az ágyon fekvő srác tekintete a mögöttem állóra vándorol. Ez nem csak képzelek. Ez a valóság. Lehetetlen...mégis mit keres itt? Elfojtott, rémült sikoly hagyja el ajkaimat, ahogy megragadva a széket, maga felé fordít.
Az arca. A hangja. És...engem néz. Nemcsak néz, de lát is. Tekintetemben némi zavar és menekülési kényszer lángol. Eltűnni innen, gyorsan, minél hamarabb. Nem tudok válaszolni a kérdéseire, ereimben meghűl a vér. Lát engem. Nincs joga számon kérni engem. Főleg nem azok után, hogy megtudtam, mi is ő.
- Ne itt, kérlek... - suttogom, s oldalra pillantok az ágyon fekvőre, aki láthatóan nem ért az egészből semmit. Lassan megmozdulok végre, gyengéden érintem Phineas kezét, s a folyosón át a nővérszoba elé sétálunk. Nem tudom, van-e valaki odabent, ezért inkább nem kísérelem meg behívni oda. Próbálom összeszedni gondolataimat, de ajkaim egészen kiszáradtak. Nyelek egyet, némán fürkészem arcát. Lelepleztem magam. Már nem hazudhatom neki, hogy összekever valakivel.
- Nahát... -kezdem, s képtelen vagyok megtalálni a megfelelő szavakat. - Látom, lassan teljesen meggyógyulsz! Ennek igazán örülök. - szólok színtelen hangon. - Sajnos nem lehettem itt a műtéted alatt és után, de jó volt újra látni a kedvenc betegemet! - mosolygok rá, s az órámra pillantok.
- Most mennem kell, vigyázz magadra, Phin! - motyogom. Igen, bármilyen indok jó, csak eltűnhessek. Képtelen lennék megmagyarázni neki, miért történt, ami történt. És nem vallhatok színt egy vadásznak...nem leplezhetem le magam. Mégsem tudom csak úgy itt hagyni. Lábaim nem mozdulnak. Őt figyelem. - Mit keresel itt? - tör fel belőlem akaratlanul is a kérdés. Talán már tudja, ki vagyok? Talán azért van itt, mert pont ma jöttem vissza? Ez nem lehet véletlen...sosem hittem bennük.
Vissza az elejére Go down
Phineas Z. Smiley
hunter
hunter
Phineas Z. Smiley


Hozzászólások száma : 3
Join date : 2013. May. 20.

What's my name? - Betsy&Phin Empty
TémanyitásTárgy: Re: What's my name? - Betsy&Phin   What's my name? - Betsy&Phin EmptyHétf. Május 27, 2013 7:34 pm

Gyanakvó óvatossággal követem. Kíváncsi vagyok mit tervez. Dühös vagyok, csalódott, kiábrándult. De közben nem tudom megállni, és újra meg újra végigmérem az alakját. Iszom magamba a látványt, elámulok rajta. Gyönyörű Tényleg az, nem az elvárásaim teszik azzá, komolyan olyan…jobb mint aminek elképzeltem. Szebb. Állandóan emlékeztetnem kell magam, hogy nem ezért vagyok itt. Nem érte. Ez csak egy kitérő, és ha már így alakult, megoldást kell találnom. Válaszokat, kompromisszumot, őt.
Ajkam gúnyosan megrándul szavaira. Ez a nő…ez a nő. Nem csapsz be. – Ez nem volt teljesen meggyőző… - vontam fel a szemöldököm. Örülök, hogy nem csak engem lep meg a dolog. Bár nekem kevesebb a félnivalóm, mint neki. Ritkán játszok becsületesen, nyílt kártyákkal, és nem hiszem, hogy ennyivel megfogja úszni. Ismerem magamat. Ez biztosan nem fordulhat elő.
- Ezzel nem rázhatsz le Dorothy. – léptem közelebb hozzá. Talán tovább is mennék, de kérdése megállít. – Mégis mit gondolsz? Kontroll. – ráncoltam a homlokom.- Mi másért lennék itt? Nem gondoltam, hogy összefutunk, szóval nem miattad jöttem. De miattad maradok. – jelentettem ki. – Mikor végzel? Megvárlak. – folytattam a szemeit fürkészve. Nem mintha ne lenne jobb dolgom, mert bizony van, de nem hagyom szalasztani az alkalmat. Egyszer megszereztem a lehetőséget, nem válok meg tőle. Sem Dorothytól, meg a válaszaitól. Csak türelmesnek kell lennem, de parányi áldozat ahhoz képest, amit kaphatok.
- Miért mentél el? – kérdeztem nagyon halkan, egészen közel évre hozzá. Kezeim a vállára tettem, hogy még véletlen se tudjon elfutni. Nem akarom, hogy elmenjen. Újra. – Mondtam valamit? Tettem valamit? – hajoltam közel hozzá. – Mert azt nem akarom elhinni, hogy csakúgy egyik napról a másikra valami közbejött. Amiért nem tudtál üzenni. Szólni. Csak elfutni, és cserben hagyni. Nem ilyennek ismertelek meg Dorothy. Úgy gondolom jogom van tudni miért. – engedtem el, és távolodtam el pár lépést. Reméltem ezzel kiugraszthatom. Hogy elszívja magát, hogy dühös lesz, kiabálni kezd. Vagy elszomordik, és azért vall be mindent. Miért volt gyáva? Miért választotta az egyszerűbb utat? Tud valamit amit én nem? Micsodát?
- Engem még vár a doki. – az órámra néztem. – Ebédidőben találkozzunk. Meghívlak… - sóhajtottam és zsebre süllyesztettem a kezem. – Ne szökj el. Most ne. Szeretnék…beszélgetni veled. – annyira idegenül hangzik az egész. Az én számból. Pont ez. Pont így, pont ennek a nőnek. Az viszont biztos, hogy ha megint megpróbálna elfutni, akkor…már nem így próbálkoznék. A lassú víz partot mos, az igaz. De sajnos nem mindig van türelmem ehhez. Egyszer még igen, de másodjára már nem várok.
Vissza az elejére Go down
Betsy M. Doyle
special bitch
special bitch
Betsy M. Doyle


Hozzászólások száma : 4
Join date : 2013. May. 20.

What's my name? - Betsy&Phin Empty
TémanyitásTárgy: Re: What's my name? - Betsy&Phin   What's my name? - Betsy&Phin EmptyKedd Május 28, 2013 2:52 pm

Az, hogy újra látom őt, mélységesen megráz. De az, hogy ezúttal ő is lát engem...félelemet kelt bennem. Számtalanszor elképzeltem már, mi lenne, ha egy nap újra látnám. Az első verzióm szerint meg sem szólaltam volna, nehogy véletlenül felismerje a hangom. Gondoltam arra is, ha megtörténne, ha mégis felfedezné a hasonlóságokat, hevesen tiltakoznék és azt mondanám, téved, összekever valaki mással. De ez...ez mos túlságosan is váratlanul ért. Nem volt időm felkészülni, nem volt időm kiszabadulni saját elmém börtönéből, eltaszítani, elűzni a múlt minden árnyát és démonát. És a hangja...visszaadott nekem valamit, aminek hiánya már olyan nagyon kínzott. De önként mondtam le róla és bármit is adott nekem, jó okom volt rá...nem engedhetem meg magamnak ezt a luxust. Egy vadász közelségét...nem bízhatok meg benne.
- Nem meggyőzni akarlak, csak válaszoltam. - hangom feszült. Miért is ne lenne, amikor rémesen zavart vagyok, nem értem, hogy bukhatta, hogyan buktathattam le magam ennyire könnyen. Dühös vagyok, mert képtelennek érzem magam arra, hogy erőt vegyek magamon és teljesen elutasítóvá váljak, mintha valóban csak egy akármilyen betegről lenne szó. Pedig ami kialakult köztünk az alatt az idő alatt, sokkal, de sokkal több volt. Nem tudnám megmagyarázni vagy szavakkal leírni. De talán túl sok minden van, amire nincsenek szavak az életemben.
Szavai egészen meglepnek, mi több, felháborítanak. Az önző kis dög megint kitörni vágyik belőle, de...én szerettem benne ezt. Szerettem csak neki olvasni, csak mellette lenni, csak érte bejönni dolgozni. Emlékeztetnem kell magam, hogy nem puhulhatok el.
- Nem kell megvárnod. - jelentem ki határozottan. Az ajtóig hátrálok, igyekszem uralni magam, de olyan szinten ideges vagyok és zavart, hogy rám van írva: hazudok. Hazudtam. Lebuktam.
- Pedig pontosan így történt. Közbejött valami. - szólok újra, kerülve tekintetét, s óvatosan fellélegzem, ahogy hátrébb lép. - Nem tettél semmit. Egyszerűen csak nem láttam értelmét elköszönni. Te a betegem voltál, én pedig a munkámat végeztem. - szólok egyszerűen, de belül nehezemre esik kimondani ezeket a szavakat. Hiányzik az az időszak...hiányzik minden. Kérésére egészen elgyengülök. Beszélgetni akar elem...de én nem, én nem akarom. Félek, végül elárulnám magam, s mindent elmondanék neki. Az nem lehet...azt nem szabad.
- Rendben. Akkor délben, ugyanitt. - egyezek bele végül, s elsietek. Megkeresem Maryt és megbeszélem vele, hogy délután vegye át a helyem, mert nem érzem túl jól magam.
Gyorsan összepakolok, s dél előtt tíz perccel már ki is osonok hátul. Taxit hívok...csak bízni tudok abban. hogy elég gyorsan megérkezik.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





What's my name? - Betsy&Phin Empty
TémanyitásTárgy: Re: What's my name? - Betsy&Phin   What's my name? - Betsy&Phin Empty

Vissza az elejére Go down
 
What's my name? - Betsy&Phin
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Betsy M. Doyle

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Charm me! :: let's play! :: Royal Brompton Hospital-
Ugrás: