Charm me!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Charm me!

akik a világegyetemet kérik játszótérnek...
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
The Staff

Chanel Boss

Quinn Callahan
chat
Hurricane Lewen~Here I'm,rock you like a hurricane! Kap210
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (21 fő) Hétf. Május 20, 2013 7:21 pm-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» Prison
Hurricane Lewen~Here I'm,rock you like a hurricane! EmptyVas. Aug. 11, 2013 7:19 pm by Vendég

» Teen Wolf -
Hurricane Lewen~Here I'm,rock you like a hurricane! EmptyVas. Júl. 28, 2013 2:28 pm by Vendég

» Budapesti Magángimnázium
Hurricane Lewen~Here I'm,rock you like a hurricane! EmptyKedd Júl. 02, 2013 11:21 am by Vendég

» Szólánc
Hurricane Lewen~Here I'm,rock you like a hurricane! EmptyKedd Jún. 11, 2013 8:24 pm by Kendall Stone

» My life arts
Hurricane Lewen~Here I'm,rock you like a hurricane! EmptyKedd Jún. 11, 2013 1:10 pm by Vendég

» What the hell? - Kennedy & Kendall
Hurricane Lewen~Here I'm,rock you like a hurricane! EmptyHétf. Jún. 10, 2013 7:45 pm by Kendall Stone

» Total Recall
Hurricane Lewen~Here I'm,rock you like a hurricane! EmptySzomb. Jún. 08, 2013 4:53 pm by Quinn Callahan

» Aláírás/ avatar kérése
Hurricane Lewen~Here I'm,rock you like a hurricane! EmptyHétf. Jún. 03, 2013 9:15 am by Chanel Boss

» Melyik dalból idéztem?
Hurricane Lewen~Here I'm,rock you like a hurricane! EmptyCsüt. Május 30, 2013 6:28 pm by Hurricane Lewen

Design By
A Charm Me! oldal kinézetét Chanel Bossnak és Quinn Callahannak köszönhetjük! A kódok és a képek az oldal tulajdonában állnak, lopás esetén harapunk!

 

 Hurricane Lewen~Here I'm,rock you like a hurricane!

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Hurricane Lewen
special bitch
special bitch
Hurricane Lewen


Hozzászólások száma : 3
Join date : 2013. May. 21.

Hurricane Lewen~Here I'm,rock you like a hurricane! Empty
TémanyitásTárgy: Hurricane Lewen~Here I'm,rock you like a hurricane!   Hurricane Lewen~Here I'm,rock you like a hurricane! EmptyKedd Május 21, 2013 3:25 pm


Hurricane Lewen


2002/december/24 • 10 • special bitch • Anastasia Bezrukova

• BELSŐ LEÍRÁS
Ha komolyabban górcső alá akarod venni a belsőm, akkor ajánlom figyelmed be a boncolást, mert ide másképp elég nehéz bejutni. Magamtól nem engedlek, önerőből pedig meg se próbáld. Mert én vagyok a hercegnő, akit gyémánt falak védenek.
Vagyis ezekkel védem magam. A gyermekségem. Mert más nem teszi meg helyettem. Gyakorlatilag csak a csajokkal vagyok őszinte illetve a hely vezetőjével, aki tanít engem. Meg talán Vele. Persze ez később még változhat, de egyelőre mindenki mást kizárok. Nem érdemlik meg, hogy a kastély kapui mögé lássanak.
Kívül, zárkózott és csendes vagyok, néha beszólogatok, és nagyon csúnyán tudok nézni, ha éppen olyanom van. Míg belül egy szivárvány vagyok; kedves, aranyos, cserfes, talpra esett és szeretni való. De egy biztos: soha nem vagyok őszinte. Olyan mintha az őszinteség be lenne zárva az alagsorba és csak nekem lenne kulcsom.
Legszívesebben ordítanék, ahogy kifér a torkomon. Mert én más vagyok, én nem úgy gondolom. Én nem akartam ilyen lenni, tényleg. Őszinte gyerek és aranyos kislány szerettem volna lenni. Csak… csak egyszerűen nem ezt a sorsot adta nekem az ég.
Én meg akarok változni, jobb ember, jobb barát akarok lenni, de valahogy nem megy. Mindig megakadok. Mert mindig úgy érzem, hogy nincs szükség rám. Minek akarna valaki, ha a saját szüleimnek sem kellettem?



My story...


Hogyan írnád le valaki történetét, aki hivatalosan sosem létezett? Nem, én sem tudom, de most kénytelen vagyok megpróbálni magammal.
Ha valaha anyakönyveztek volna, akkor a Hurricane Love Lewen néven tették volna. Ez nagyjából minden, ami megmaradt a múltamból. A nevem és a tudat, hogy igazán soha nem akartak. Hogy nem kellettem. És már nem is fogok. Amikor megtaláltak a Charm me ajtajában, nem akartak maguknál tartani. Rögtön el szerettek volna vinni egy árvaházba, de óriási vihar tombolt.
A vezetője a helynek megállt az ajtóban, sokan mesélték már el ezt a történetet, és mindenkitől ezt hallottam vissza, és csak ennyit mondott:
- Illik rád a neved kicsi lány. – azóta pedig itt vagyok. Eleinte jártam iskolába, ott pedig sok emberrel megismerkedtem, fiúkkal, lányokkal, jókkal, gonoszokkal és Vele. De róla ne essen több szó. Még a végén azt gondolád, hogy bele vagyok esve, pedig nem is!
Szóval megpróbálkoztunk ezzel is, de hamar rájöttünk, hogy nem vagyok iskolába való. Először is azért, mert antiszociális hajlamaim szarkazmussal és fizikai illetve verbális bántalmazásban élem ki. Másodszor pedig azért, mert magam is rendelkezem egy különleges képességgel, ami értékes lehet mások számára, ezáltal hamar felkerültem a vadász listákra. Valószínűleg én vagyok a legfiatalabb, de erről adat nincs.
Erőm hatalmas magam se tudom irányítani és nincs is kedvem hozzá. Elzárom, de szenvedek. Esténként nem alszok, reggel fáradt vagyok, valószínűleg álomkoros leszek, ha így folytatom.
Ha az embert bezárják, akkor nem tud a természettel egyesülni, pedig ha ennek a bizonyos embernek, a lényege a természet, a lételeme, az anyja, a testvére és majdnem a mindene, akkor kell neki egy minimumnyi érintkezés.
Egyszer kiszöktem. Azóta nem merek. Kimásztam a tetőre, a cserepekről fájó popsival érkeztem a földre. Esésem hangját tompította az előzőleg megnövesztett talajnövényzet, szinte nullára redukálta.
Fájt és még is… olyan jó volt, mintha levették volna a láncaimat. Pár pillanatig becsuktam a szemem és fűangyalkát kezdtem csinálni. Csak az után tudtam rávenni magam, hogy elinduljak. Az erdő régi ismerős ként köszöntött: az este ellenére voltak madarak, kik társaságul szolgáltak nekem, ha már a mufurc bagoly csendben volt.
Kis erdei állatok is voltak. Aranyosak, ügyesek, élők és sajna holtak. De ez az élet rendje. Amit zaj szakított meg. Az állatok elmenekültek és én ott maradtam egyedül. Felegyenesedtem és mezítlábasan, mint konkrét, mint átvitt értelemben, megfordultam.
Akkor láttam először vadászt. Nagy volt és sötét. Bár hozzám képest mindenki magas. Csak néztem és vártam. Vártam, hogy tegyen valamit. A végén már akkora lelki nyomást gyakorolt rám, hogy kénytelen voltam megszólalni.
- Ne bántson, kérem. – a hangom remegett, a szememből könny folyt. És akkor, akkor végre előjöttek a baglyok. Pont úgy, ahogy kértem őket. Lefoglalták éles csőrükkel, csapkodó szárnyaikkal, amíg visszarohantam.
A férfi az óta nyomtalanul eltűnt, ahogy akkor kívántam. „Tűnj el…”
Vissza az elejére Go down
Chanel Boss
admin/ special bitch
admin/ special bitch
Chanel Boss


Hozzászólások száma : 24
Join date : 2013. May. 12.
Age : 32
Tartózkodási hely : Charm Me

Hurricane Lewen~Here I'm,rock you like a hurricane! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hurricane Lewen~Here I'm,rock you like a hurricane!   Hurricane Lewen~Here I'm,rock you like a hurricane! EmptySzer. Május 22, 2013 3:51 pm


Elfogadva!


Gyémánt falak. Ez aztán tetszett.
Kishercegnő, te egy remek ember vagy, még ha nem is engeded, hogy másik közül kerüljenek hozzád. És ki az a személy, akit mindig megemlítesz, és direkt nem beszélsz róla? Annyi kérdésem van hozzád... A te erőd hatalmas, és félek, hogy nem csak az őrzőkre, hanem mindenkire veszélyt jelentesz, főleg így, hogy nem tudod még uralni.
A korodhoz képest érett vagy, de egy bordélyban mindenkire ráragad valami.
Javaslom, hogy menjél foglalózni, mert egy ilyen gyönyörű arcot, hamar 'elcsenhetnek', mint a tied. És utána pedig Kishercegnő, örülnék egy játéknak veled! Smile



Vissza az elejére Go down
https://charmme.hungarianforum.com
 
Hurricane Lewen~Here I'm,rock you like a hurricane!
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Charm me! :: characters :: special bitches-
Ugrás: