Charm me!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Charm me!

akik a világegyetemet kérik játszótérnek...
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
The Staff

Chanel Boss

Quinn Callahan
chat
Mr. Shawn Boss  Kap210
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (21 fő) Hétf. Május 20, 2013 7:21 pm-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» Prison
Mr. Shawn Boss  EmptyVas. Aug. 11, 2013 7:19 pm by Vendég

» Teen Wolf -
Mr. Shawn Boss  EmptyVas. Júl. 28, 2013 2:28 pm by Vendég

» Budapesti Magángimnázium
Mr. Shawn Boss  EmptyKedd Júl. 02, 2013 11:21 am by Vendég

» Szólánc
Mr. Shawn Boss  EmptyKedd Jún. 11, 2013 8:24 pm by Kendall Stone

» My life arts
Mr. Shawn Boss  EmptyKedd Jún. 11, 2013 1:10 pm by Vendég

» What the hell? - Kennedy & Kendall
Mr. Shawn Boss  EmptyHétf. Jún. 10, 2013 7:45 pm by Kendall Stone

» Total Recall
Mr. Shawn Boss  EmptySzomb. Jún. 08, 2013 4:53 pm by Quinn Callahan

» Aláírás/ avatar kérése
Mr. Shawn Boss  EmptyHétf. Jún. 03, 2013 9:15 am by Chanel Boss

» Melyik dalból idéztem?
Mr. Shawn Boss  EmptyCsüt. Május 30, 2013 6:28 pm by Hurricane Lewen

Design By
A Charm Me! oldal kinézetét Chanel Bossnak és Quinn Callahannak köszönhetjük! A kódok és a képek az oldal tulajdonában állnak, lopás esetén harapunk!

 

 Mr. Shawn Boss

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Shawn Boss
rare man
rare man
Shawn Boss


Hozzászólások száma : 1
Join date : 2013. May. 18.

Mr. Shawn Boss  Empty
TémanyitásTárgy: Mr. Shawn Boss    Mr. Shawn Boss  EmptySzer. Május 22, 2013 1:26 pm


Shawn Boss


1973. április 27. • 40 • i'm a rare man • robert downey jr.

• BELSŐ LEÍRÁS
Azt hiszem, első ránézésre elég egyszerű jellemnek tűnhetek. Egoizmus az egekben, magasabban mint a felhőkarcolók, arrogáns beszólások minden mennyiségben, olyan humor, amitől a földön fetrengve röhögsz, már ha nem éppen te voltál a gúnyolódás tárgya. Igen, kifejezetten gonosz kis ember vagyok, de csak egy bizonyos szintig. Sajnos van nekem jó oldalam is, amit igen kevesen ismernek, konkrét számban megadva két ember; a húgom és a legjobb barátom. A két legfontosabb nő az életemben, mindent megoszthatok velük, bár Channel egy kicsit megromlott mostanában a kapcsolatunk. Hogy miért, azt nem igazán tudnám megmagyarázni, talán azért, mert annak ellenére, hogy különleges képességgel van megáldva, egy rongyos bordélyban melózik. Lehet, hogy ott megvédik az átkozott vadászoktól, de ezt én is meg tudom tenni. Istenem hányszor kértem, hogy jöjjön velem... De ne is beszéljünk most erről. Én vagyok a téma. Na, tehát; nem vagyok az a nagy adományozó, bőkezűség mintaképe ember, de ha meglátok egy csövest az utcán, azért megdobom egy tízessel, lelketlen nem vagyok. Remek üzleti érzékkel rendelkezem, ezért is vezetem nagy sikerrel a vállalkozásomat, ami szexuális segédeszközökre szakosodott. Nem direkt választottam ezt, egyszerűen csak így alakult, de ami azt illeti, az emberek nagy része mára olyan hihetetlenül perverz lett, hogy hiába próbálja végig a Káma Szutra összes pózát, nem elégszik meg, ezért megveszi azokat a teljesen felesleges dolgokat, amiket a cégem gyárt. Én pedig ebből szépen megélek, na jó, több, mint szépen. És mivel a szex a legjobb reklámunk, rendszeres támogatója vagyok a húgom tevékenységének, de csakis náluk.



My story...


Egyszer volt, hol nem volt... Áh, ez nem egy happyending történet, inkább csak kezdjük az elején. De az tökre unalmas, szóval inkább ott, hogy megbuktam matekból a gimiben. Nos, igen, sosem voltam valami nagy fejszámoló-művész, meg tanulni se tanultam. Ha jól emlékszem, nem is csak matekból buktam meg, hanem amerikai töriből is. Fenének az a sok évszám... De aztán a szüleim hatására összeszedtem magamat, elkezdtem házit írni, tanulgatni, és az utolsó évem végét egész szépen zártam. Nem túl rossz nevű főiskolára kerültem, ahol üzletvitelt és gazdaságtant tanultam, így a matek ismét kicsit megnehezítette az életemet, de mint minden másnak is, magam alá gyűrtem, és letéptem a lábát. Szerencsém volt, ugyanis útközben kiderült, hogy Sors bácsi úgy döntött, remek érzéket ad nekem az üzlethez, így egyszerre lehettem a tanárok kedvence, valamint az, akit a legjobban utáltak. A beszélőkém erre nem segített rá, ha valami nem tetszett, nyíltan kimondtam. Nem vagyok én bunkó, csak őszinte, legalábbis én mindig így gondoltam. Sosem hazudnék senkinek, hacsak nem áll érdekemben, de akkor sem nagyon. Szeretem kerek perec megmondani, hogy mi jár a fejemben, főleg, ha az egy gúnyos, esetleg bántó kifejezés. De azért voltak jó dolgok is a főiskolán, itt találkoztam Nicával. Egy elég keményen bek*rós bulin történt az eset, jó részegek voltunk, a végén egy ágyban kötöttünk ki. Önmagában ennyi is lett volna, ha nem ültünk volna egymás mellett közgáz órán, és nem beszélgettünk volna. Nos, kiderült, hogy elég hasonlóak vagyunk, és kifejezetten megkedveltem. Majdnem szerelmes is lettem belé, de sosem volt bátorságom komolyabb érzéseimet bevallani neki, inkább mélyen eltemettem magamban, és megőriztem őt a legjobb barátomnak.
Az egyetemi évek alatt született meg a húgom, Chanel. Másodéves voltam, amikor a szüleim felhívtak azzal, hogy világra jött, és látogassam meg őket. Így halasztottam egy félévet, eltávolodva Nicától, hogy hazautazzak, és éjjel-nappal a kiscsaj büdös pelenkáit cseréljem - mert anyámék kétségtelenül ezért hívtak haza. De bírtam, annak ellenére is, hogy csak sírt és kakált. Fél év múlva visszamentem az egyetemre, és egészen addig nem is nagyon láttam a lurkót, míg be nem fejeztem. Utána viszont hazaköltöztem a szülővárosomba, ott nyitottam egy kisebb boltot, és így sok időt tölthettem el Chanellel. Aztán lassan ő is szépen felcseperedett, én pedig minden fontos pillanatában részt vehettem.
Jaj, és a legfontosabbat kihagytam! Nem vagyunk mi normális család, már anyám is különleges képességű kurva volt, ahogyan Chanel is az lett. De engem sem került ki ez az "átok", már fiatal koromban rájöttem, hogy igen jól bánok a tűzzel. Már nem úgy értem, hogy kockáztatok, és nyerek. Nem, ténylegesen tudom irányítani a tüzet, bár nem sokat szoktam. De azért egy-egy kis kertiparti vagy tavi sütögetés alkalmával jól jön, ha valaki csodával határos módon lángra lobbantja a vizes fadarabokat, de másra nem nagyon szoktam használni. Esetleg arra, hogy megvédjem magamat és a családomat a vadászoktól, akiknek feltett szándéka, hogy eltüntessenek minket a föld színéről.
Vissza az elejére Go down
Quinn Callahan
admin/ special bitch
admin/ special bitch
Quinn Callahan


Hozzászólások száma : 23
Join date : 2013. May. 12.

Mr. Shawn Boss  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mr. Shawn Boss    Mr. Shawn Boss  EmptySzer. Május 22, 2013 3:38 pm


Elfogadva!


Üdv köztünk, Shawn! Very Happy
Hű, nagyon tetszett minden egyes szava az előtörténetednek. Elég részletes ismertetőt kaptunk a karakteredről, aminek nagyon örülök.
Én szerintem nem is tartalak fel. Sipirc foglalózni, aztán pedig bevenni a játékteret. Csak szerényen. Razz



Vissza az elejére Go down
 
Mr. Shawn Boss
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Charm me! :: characters :: rare men-
Ugrás: